Wordpress

WordPress Temaları

blank
Tarafından Yazılmıştır Ufuk Karaca

Tema ihtiyaçları bitmek bilmediği için (canım sıkıldığı zamanlarda da) themeforestte sürekli temaları inceleme fırsatı buluyorum, doğal olarakta bir çok kategoriyi görüyorum, bir çok kategoride geziyorum yani neredeyse birçok temayı görüyorum diyebilirim.

Wordpress Temaları

Görüp, beğendiğim temalar oluyor bunları sık kullanılanlara kaydediyorum listede oldukça şişmiş durumda, wordpress tema arayıp istediği gibi bir şeyler bulamayan, tavsiye isteyenler için tavsiyelerde bulunacağım.

Yorum bölümüne ihtiyacınız olan sektörü yazarsanız, tema önerilerinde bulunabilirim.

Önemli: İnternet’te ücretli temaları, ücretsiz bir şekilde dağıtanların “Emek Hırsızlığı Yapanların” büyük bir bölümü temalara gizli, şifreli kodlar ekliyorlar ve bu kodlar aracılığı ile WordPress tabanlı sitenizden adminlik alabiliyorlar, dışarıdan yazı gönderebiliyorlar, temalardaki kodlar sitenizdeki tüm temalara işleyebiliyor yani ücretli temaların, ücretsiz dağıtılmasını nimet olarak görmeyin, çarpılırsınız 😀

[checklist] [/checklist]

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

5 Yorum var.

  • senelerdir Colormag temasını kullanıyorum. Bazen sıkıldığımı düşünerek değişiklik yapma konusunda hevesleniyorum.

  • merhaba ufuk bey,ben de fotoğrafçıyım ve wordpress te internet sitemi yapmak istiyorum(maalesef henüz beceremedim) wordpress seo uyumlu wordpress i indirdim lakin temayı kurduktan sonraki işlemleri bir türlü beceremedim.sizin yazınızı okuduktan sonra temalar konusunda çok dolaplar döndüğünü anladım.çoğu yazınızı okudum ve okumaya devam ediyorum.hatta notlar dahi aldım.bana tavsiye edeceğiniz temalar olabilirmi ? açıkçası tavsiyelerinize de ihtiyacım var.
    saygılarımla…

    • İşinizi profesyonel bir şekilde yapmak istiyorsanız, yapıyorsanız ücretli temaları kullanmanızı tavsiye ederim. İnternet’te ücretli temaları bedava dağıtıyorlar fakat bu temaların içerisinde bazı kodlar sayesinde sitenize içerik gönderebilirler, yöneticilik alabilirler, bağlantı ekleyebilirler, virüs bulaştırabilirler…

      Themeforest’te Photograpy WordPress Theme kategorisine bakabilirsiniz. Tabi bu temaların kurulumu da biraz zor…

  • merhaba bana organizasyon sitesi için wordpress tema önerisinde bulunabilirmisin mail atarsan çok makbule geçer.