İnstagram

Geçici Olarak Engellendin

İnstagramda takip ve takipten bırakma limitleri var ve bu limitler oldukça kısıtlı, bu limite geldiğinizde bir kaç kişi daha takip etmek istiyorsunuz ama uygulama izin vermiyor. BU limite geldikten sonra takip et butonlarına yada takibi bırak butonuna tıklamaya devam ettiğinizde bir süre sonra İnstagram size aşağıdaki gibi uyarı verecektir.

Görünüşe göre bu özelliği çok sık kullanarak kötüye kullanıyordun, bu özelliği kullanman geçiçi olarak engellendi. Topluluğumuzu korumak için bazı içerik ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

Bu uyarıyı aldığınızda birini takip etmeye çalıştığınızda size her seferinde aynı uyarıyı verecektir, bundan kurtulmanın tek yolu 1,2 gün kimseyi takip etmeden beklemektir bu süre içerisinde takip işlemi yapmazsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Sürekli aynı şeye devam ettiğiniz taktirde hesabınız da kapanabilir. Kapanan hesapları da hiçbir şekilde açmıyor…

Yazar Hakkında

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

235 Yorum var.

  • Iyi gunler ben üçüncü parti uygulamalarından birini kullandim ve hesabima girdigimde bembeyaz bir ekran geldi bilgisayardan girdigimde e postaya bir kod göndermek istedi lakin e postam onayli degildu arkadaşım instagram tarafindan engellediğimi soyledi peki bu en engel nasil kalkar veya ne yapmalıyim

  • Takip engeli yedim ve sizin yazdığınız şeyin aynısı bendede yazdı kitap sayfası olduğu için sürekli birilerini takip etmek zorunda kalıyorum eski hesabımda da aynısı olmuştu yeni hesap açtım gene oldu bu sefer hesabı dondurdum 3-4 gindür donuk acaba düzelmiş midir

    • İnstagram takip limitlerini düşürdü, 24 saat içerisinde 350 kişi takip edebiliyorsunuz en fazla, hepsini bir kerede de yapamazsınız haliyde bu işlemi belirli zaman aralıklarında yapmadığınız taktirde spam yiyebilirsiniz. Şuan eskisinden daha çok spam yiyor hesaplar takip konusunda.

  • Merhaba, instegram hesabım yaklaşık bir ay once kapatıldı.
    Fakat şu an da hesap açmayı denedim ama kayıt hatası yaşıyorum.Toplulugumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kisitliyoruz yazısı ekranda görünüyor. Ne yapmalıyım?

    • Hesabınızın içeriğinin tam olarak ne olduğunu bilmediğim için bu konuda birşey söyleyemem. Bazen her gönderiye yorum yapanlar spamlanıyor ve bunun sonucunda hesaplar kapatılabiliyor.

Yorum Yap