Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

blank
Tarafından Yazılmıştır Ufuk Karaca

Sosyal medyada artık en aptal insanın dahi bildiği bir şey var… “Parayla Takipçi Satın Alındığı” herkes biliyor ama halen marifet sanıp takipçi satın alanlar var.

Facebook sayfanız için 50 Bin takipçi satın alıyorsunuz, paylaşım yapmaya başladığınızda parayla aldığınız takipçiler hemen sayfanızı beğenmekten vazgeçiyorlar, takipçi sayınızla birlikte maskeniz düşüyor çünkü insanlar aptal değiller, verdiğiniz para da boşuna gidiyor takipçi satanlarda garantili takipçi satıyormuş, beğenmekten vazgeçen olursa tekrar gönderiyorlar ama nereye kadar?

Emin olun bir çoğu sayfanızı takip etmekten vazgeçecektir ki zaten facebook ve twitter bu konularda ara, ara temizlik yapıyorlar.

Sosyal Medya Hesaplarınızın Takipçilerini Parayla Çoğaltmayın!

İşinizle alakası olmayan insanlar sizi takip etse ne olur? “Hiçbir şey” verdiğiniz hizmet ile ilgilenmeyen insanlardan bir şey de kazanamazsınız sadece sayı olarak fazlalık olur bunun dışında herhangi bir şeye sahip olamazsınız, bu şekilde yaparak marka da olamazsınız, üründe satamazsınız.

İnternet’te kullanıcıların istediği kaynakları, ürünleri sunuyorsanız ve yalanınız da yoksa zaten markasınız çünkü insanlar beğendikleri şeyleri bir birlerine tavsiye ederler. En büyük reklamda kulaktan, kulağa yayılmasıdır büyük markaların bir çoğu bu şekilde ilerliyor, ilerleyeme devam ediyor.

Marka olamadıysanız da, günümüzde bunun tek başınıza yapamayacağınızı bilmelisiniz çünkü artık herşey eskisinden zor ama herşeyin de bir uzmanı var.

Sosyal Medya Uzmanları sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini organik bir şekilde çoğaltmaya bakar, 1000 kişi olur ama hepsi işinizle ilgilenen kişiler olur…

İnternet’te sizi pazarlayacak ve ürün yelpazenizi ziyaretçilere güzel bir şekilde sunacak kişilere Sosyal Medya Uzmanı deniyor yani “Parayla takipçi alacağınıza, sosyal medya uzman alın!” amacınız İnternet’teki pastadan pay almaksa bunu mutlaka yapın…

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap