İnstagram

İnstagram hesap dondurma 2019, Hesap nasıl dondurulur?

Ufuk Karaca Tarafından Yazılmıştır.
14.03.2017 - 18:10 Hesabınızı Dondurmadan Önce Burayı Mutlaka Okuyun
Bazı hesaplar dondurulamıyor ve henüz bunun bir çözümü yok. Hesabınızı dondurmak istediğinizde anasayfaya atıyorsa eğer bunun için yapacak birşey yok, hesabınızı hiçbir şekilde donduramazsınız.

İnstagram Uzun zamandır büyük bir eksik olan hesap dondurmayı sonunda aktif hale getirdi, düne kadar hesabımda dondurma ibaresi, sadece silmeme izin veriyordu hesabımı ama artık hesabı dondurma imkanı da sunuyor.

Hesabı tamamen silmek yerine sadece geçici olarak kapatmanın bir çok avantajı var mesela biri hesabınızı çaldığında iki tık ile tamamen hesabınızı silemeyecek, sadece dondurma imkanı olacak. Hesap çalıp sonra hesabı tamamen silme olayları çoktu ve silinen hesap hiçbir şekilde açılmıyor, tekrar kullanılamıyordu ve hesaplar ile birlikte kullanıcı adları da gidiyordu… Kullanıcı adları bir çok kişi tarafından önemsenmiyor olsa da İnternet’te çok önemli bir nevi sizin İnternet’teki kimliğiniz diyebiliriz 🙂 Gelelim İnstagram hesabımızı dondurmak için ne yapacağımıza. Şu bağlantıya tıklıyoruz: https://instagram.com/accounts/edit/ oturumunuz açık değilse oturum açın ekran görüntüsündeki gibi bir sayfa gelecek oraya dondurma sebebinizi seçin ve gönder’e tıklayın. Hepsi bu kadar bakın dikkat edin hesabımı geçici olarak kapat yerine hesabımı sil bağlantısı da olabilir bu yüzden açıklamaları okuyun hesabınız tamamen silinmesin belki dondurma özelliği tamamen aktif olmamış olabilir.

Hesabı kapatıp 1,2 saat sonra hesabı açamazsınız, en az 1 gün bekleyin.

Hesabınızı dondurduktan sonra tekrar açmak isterseniz cep telefonunuzdaki instagram uygulaması üzerinden açmak zorundasınız aksi halde kullanıcı adı yada şifre hatası verecektir.

Kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuğunuzda hesabınızı da hesabınızı yeniden açmanız zor olacaktır.

Buraya bir yazı yazıyorsam öncelikle kendim deniyorum, denedikten sonra yazıyorum yani gelişi güzel bir şekilde yazmıyorum…

Hesabınızı açtığınızda eksik fotoğraflarınız varsa bu fotoğraflar bir süre sonra kendiliğinden gelmektedir. Bu yüzden lütfen bununla ilgili sorular sormayın…

Önemli: Hesap dondurma işlemi 7 gün içerisinde sadece birkez yapılabiliyor. Yani hesabınızı dondurdunuz, 3 gün sonra açtınız. Yeniden dondurabilmek için 4 gün daha beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı şimdi dondurdunuz diyelim hemen açamıyorsunuz hemen açmaya çalıştığınızda hata veriyor dondurduğunuz hesabı açabilmek için 3,4 saat beklemeniz gerekiyor.

İnstagram hesap dondurma 2015, İnstagram hesabımı dondurmak istiyorum, İnstagram hesabımı nasıl dondurabilirim? İnstagram hesap donduruluyormu? İnstagram hesap nasıl dondurulur? İnstagram hesabını kapatma, İnstagram hesabını silmek istiyorum, instagram hesap gizleme, instagram hesap doğrulama, 2015 İnstagram Hesap Dondurma Nasıl oluyor?, instagram hesap dondurma linki, instagram nasil dondurulur.
 • İnstagram dondurma iphone, İphone için instagram dondurma yöntemi
 • İnstagram dondurma Android, Android için instagram dondurma makalesi
 • İnstagram kendi kendine takip ediyor mobil bunun sebebi nedir? cevabı yazıda.
 • İnstagram hesabı nasıl kapatılır? İnstagram kapanan hesabı geri açma yöntemi.
 • Yazar Hakkında

  blank

  Ufuk Karaca

  15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

  Yorum Yap

  877 Yorum var.