İnstagram

İnstagram Hesabını Tamamen Silme (Kalıcı Olarak)

blank
blank
Tarafından Yazılmıştır Ufuk Karaca

İnstagram hesap dondurmayı aktif hale getirdikten sonra hesapların silinmemesi için, hesabın silinmesini sağlayacak adresi erişimden kaldırdı, hesabınıza giriş yaptığınızda bu bağlantıya ulaşamıyorsunuz çünkü yerine hesabı geçici olarak kapatma seçeneği getirildi.

Çok basit bir şekilde instagram hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

İnstagram hesabınızı tamamen silmeden önce şunu hatırlatmakta fayda var, bu işlemin hiçbir şekilde geri dönüşü yoktur yani hesabınızı sildikten sonra pişman olursanız hesabınızı geri getirme şansınız hiç ama hiç yok… Eğer sadece geçici bir süre hesabınızı kapatmak istiyorsanız yazının en sonundaki metni okuyun.

İnstagram hesabını tamamen silmek için İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra İnstagram Hesabımı Sil bağlantısına tıklıyoruz.

Kaşrımıza aşağıdaki gibi bir metin çıkıyor.

Merhaba ufukkaracacom,

Hesabını silmek istediğini duyduğumuz için üzgünüz.

Hizmet Koşullarımızdaki değişiklikler hakkında endişeliysen, insanların bize sorduğu konulardan bazılarına açıklık getirdik.

Sadece ara vermek istiyorsan, bunun yerine istediğin zaman Instagram hesabını geçici olarak kapatabilirsin.

Hesabını neden siliyorsun? diye seçenekler mevcut, herhangi birini seçebilirsiniz ben ikinci bir hesap açtım seçeneğini seçtim.

Hesabımı Kalıcı Olarak sil butonuna tıkladığınızda instagram hesabınızı tamamen silmiş oluyorsunuz.

Tekrar ediyorum, instagram hesabınızı tamamen sildiğinizde bu işlemin hiçbir şekilde geri dönüşü yok.

Eğer hesabınızı silmek yerine geçici bir süre dondurmak istiyorsanız İnstagram hesap dondurma başlıklı yazıma bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

90 Yorum var.