Sosyal Medya

Haber Programlarının Twitter Kullanımı

Ufuk Karaca Tarafından Yazılmıştır.

Şu sıralar moda oldu, haber kanalları ve bazı sabah programları tarafından twitter kullanımı insanların görüşlerini belirtmesi ve bunların herkese duyurulması güzel bir şey fakat ne hikmetse bu programlara atılan twitler okunmaya başladığında görüyoruz ki ortada bir taraf var ve program sunucuları sadece bir tarafın yorumlarına yer veriyor.

Haber Programlarının Twitter Kullanımı

Bir çoğu belki farkında değil fakat haber kanallarında okunan twitlerin bir çoğu karı kılıklı program sunucularının söylemek isteyipte söyleyemediği şeylerden ibarettir bu yüzden aksini belirttiğinizde twitleriniz okunmaz zaten okunacak twitler bellidir, istedikleri yorumlar gelmediğinde de fake hesapları devreye sokarak şahsi kimlikleri ile dile getiremedikleri şeyleri fake hesaplarla dillendirerek kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar.

Her seferinde de tarafsız olduklarını dile getirmeleri garip bir durum, sektörlerdeki çakallıkları bilmeyenler çok bu yüzden izleyenlerin büyük bir bölümü ülkenin tamamının isyanlarda sanıyor.

Ne hikmetse vatan sever ve tarafsız olduğunu iddia eden televizyon programlarının yapıldığı kanallar yahudi, hristiyan kökenli…

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap