Google Adwords

Google Adwords Danışmanlığı

blank
Tarafından Yazılmıştır Ufuk Karaca

Google Adwords denildiğinde reklam verenin aklına genelde kolay, basit bir şeymiş gibi görünüyor ve altı üstü bir reklam paneli, parayı ver, reklam yayınlansın o yapıyorsa bende yaparım gibi bir düşünce çıkıyor ortaya, her ne kadar böyle görünse de Google Adwords Danışmanının amacı sadece paranızı harcamak değildir çünkü harcamaya gelince herkes çok kolay bir şekilde paranızı harcayabilir.

Google Adwords Danışmanı, belirlemiş olduğunuz aylık reklam bütçenize göre paranızı profesyonel bir şekilde harcar, minimum maliyetle maksimum verimlilik için çalışır…

Reklam verenlerin bir çoğu reklamlarını kendisi vermeye çalışır ve parasını boşa harcar yada hiç harcayamaz, reklamların ayarını yapamadığı için Google reklamları onaylamaz 🙂 Parasını boşa harcayanlar “Google Adwords” reklamcılığına sıcak bakmazlar çünkü parayı boş yere harcadıkları için paraları boşa gitmiştir.

Adwords paneli 3,5 günde öğrenilecek bir şey değil bu yüzden hemen öğrenir, reklam vermeye başlarım diye düşünüyorsanız, harekete geçtiğiniz gibi zararda olacağınızı unutmayın.

Reklamların ayarını yapamadığınızda sistem reklamlarınızı onaylamaz. (Yayınlanmaz)
Reklam kurallarından birini dahi ihlal ettiğinizde reklamlarınız onaylamaz. (Yayınlanmaz)
Bütçe, zaman, anahtar kelime ayarlaması yapamadığınızda tüm paranız boşa gider. (Geri dönüşüm olmaz)

Google Adwords Danışmanlığı
Google Adwords ile ilk defa tanışıyorsanız bireysel bir hesap oluşturup reklam vermeye başlayabilirsiniz. Fakat bu konuda tecrübeniz olmadığı için uzman bir Adwords danışmanı ile çalışmanız başlangıç için çok daha doğru olacaktır.  Google Adwords danışmanlık hizmetini işin uzmanından almanız sizin için en doğru yol olacaktır.

Google Adwords reklamları ile firmanızın ne kadar dönüşüm kazandığını dönüşüm izleme özelliği ile de takip etmeniz mümkün olmaktadır. Haftalık raporlarınıza bakarakta Google’a verdiğiniz reklamların size ne kadar ziyaretçi kazandırdığını görebilirsiniz. Ziyaretçiler size kazanç sağlamaya başladığında günlük reklam bütçenizi ve kampanyalarınızı da arttırarak daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google Adwords‘te reklam vermek ve Danışmanlık hizmeti almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

2 Yorum var.

  • Aslında Google tüm soruların cevaplarını veriyor, neyin nasıl yapılacağını da anlatıyor fakat milletimizin okuma alışkanlığı yok. O yapıyorsa bende yaparım diye, Adwords Danışmanı olan bir kişinin yıllarca uğraştığı bir şeyi 1 günde çözerim mantığından dolayı insanlar parasıyla rezil oluyor.

    Sorunuzun cevabı burada: Geri Ödeme İsteğinde Bulunma

  • Adwords’e üye oldum, reklam vermeye çalıştım ama reklamlarım onaylanmadı bir türlü 100 tl para ödedim o da içeride kaldı reklamda veremiyorum içerideki paramı nasıl alabilirim?