WordPress Tema Tasarımı

Tema yaptırmadan önce neden wordpress? sorusuna cevap vermek gerekiyor, aktif olarak kullananlar nedenlerin bir çoğunu zaten biliyor, bildikleri için kullanıyor. Çok özel projelerin haricinde bir çok iş wordpress tarafından görülebiliyor.

WordPress alt yapı sağlamlığı ve içerik yönetimi açısından çok gelişmiş ve bir o kadar da kullanışlı içerik yönetim sistemidir bu yüzden Dünya çapında İnternet sitelerinin %30’unu WordPress oluşturuyor. Bu payın büyük olma sebebi de esnek, kullanımı kolay ve arama motorlarının hepsiyle dost bir sistem olmasıdır. Web siteleri hızlı bir şekilde indexlenir, içerikler kolay bir şekilde eklenir, düzenlenir, sorunlar olduğunda kolay bir şekilde çözüme ulaşır.

WordPress’i ön plana çıkaran özelliği arama motoru dostu olmasıdır.
Yazdığınız içerikleri yayınladığınızda otomatik olarak arama motlarına yeni içerik eklendiğine haber verir buna pingleme deniyor yani pingleme sayesinde Google, Yahoo, Bing, Yandex vb. arama motorları wordpress siteleri hızlı bir şekilde tararlar, bir çok web sitesinin saniyeler içinde eklediği ürün yada içerik arama motorları tarafından hemen listelenir, arama sonuçlarında yer alır. Arama motoları ile ilgili bir çok eklenti ve özelliği mevcuttur.

WordPress’i ön plana çıkaran diğer özellikleri:
Wordpress tema seçenekleri oldukça fazladır, birkaç tıklama ile özel yazılımlarda bulamayacağınız bir çok eklentiyi kullanabilirsiniz, mobil sürüm sayesinde web sitenizi ziyaret eden mobil kullanıcılar web sitenizi mobil sürümde gezer. Çok kullanışlı ve tüm cihazlar ile uyumlu admin paneli vardır. Seo, arama motoru optimizasyonu ile ilgili çeşitli eklentileri ve url yapıları mevcuttur. ve daha fazlası…

Profesyonel WordPress Tema Tasarımı

wordpress tema tasarım

WordPress alt yapısını kullanıyor ve firmanıza özel wordpress tema tasarımı yaptırmak isterseniz günümüz teknolojisine ayak uydurarak işletmenize özel wordpress tema tasarımı konusunda hizmet alabilirsiniz.

Örnek olarak göstermek istediğiniz web sitelerini yada istediğiniz işin detaylarını ukaraca@ufukkaraca.com  e-posta adresime gönderirseniz incelememi yaptıktan fiyat teklifimi ve önerilerimi sunarım. Detaylı bir şekilde mail atmazsanız fiyat belirtemem…

Firmanız için yaptıracağınız WordPress temaları sadece sizin tarafınızdan kullanılabilir, temalar diğer firmalar gibi bir kişiye yapıp, 10 kişiye satılması gibi bir durum söz konusu değildir.

WordPress tema tasarımının yanı sıra Google Adwords, Seo, Tanıtım Yazısı, Web sitesi tasarımı dahil bir çok konuda hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yap