Twitter

Twitter toplu takip kodu (Programsız)

Ufuk Karaca Tarafından Yazılmıştır.

Twitterda belirlediğiniz bir profile girerek takipçilerini takip edebilirsiniz. 24 saat içerisinde 900 kişi takip edebilirsiniz eğer takipçi sayınız 2000’in altında ise 2000 kişiden fazlasını hiçbir şekilde takip edemezsiniz. Zorlarsanız hesabınız askıya alınır.

İlk olarak kendimize bir profil seçmemiz gerekiyor ben örnek olarak kendi profillerimden birini vereceğim ufukkaracacom tıkladığınızda direkt takipçilerimin olduğu sekmeye gideceksiniz.

Neden takipçilerin olduğu bölüm?
Takip ettiklerimi de takip edebilirsiniz ama takipçilerin geri dönüş ihtimali her zaman daha yüksektir. Takip ettiği ve takipçisi çok olan hesaplardan her zaman daha fazla geri dönüş alabilirsiniz. Ünlülerin çok takipçisi var diye onlarda denemeyin geri dönüş çok az olur harcadığınız zamana yazık olur…

ufukkaracacom tıkladık, sayfada boş bir alan sağ tıklıyoruz ve öğeyi denetle diyoruz.

Twitter Toplu Takip Bırakma, Unfollow Kodu

Daha sonra konsol bölümüne şu kodu yapıştırıp enter’a tıklıyoruz.

Kod:

Kaydırma kodunu kaldırıyorum, aşağıdaki kod otomatik kaydırıp takip ediyor.
Twitter Toplu Takip Bırakma, Unfollow Kodu

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda sayfa 50 kez aşağı kayacaktır, sayfa kaydırma işlemi bitene kadar birşey yapmayın. Sayfa kaydırma işlemi bittikten sonra aşağıdaki kodu da konsol bölümüne yapıştırıp tekrar enter’a tıklayın.

Kod (Otomatik kaydırıp takip eder):

var say = 0;
var limit = 1000
var takipyap = setInterval(function() {
$(".ProfileCard-bio.u-dir:empty").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$('div.not-following:not(.protected) > button.js-follow-btn').each(function(){
$(this).click();
if(say++ >= limit){
clearInterval(takipyap);
window.alert(limit+' kisi basariyla takip edildi.')
return false;
}
$(".message-text > a").each(function(){
if ($('.alert-messages').css('top') === '46px') {
clearInterval(takipyap);
clearInterval(asagi);
clearInterval(yukari);
}
})
});
}, 1000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 60000);
var asagi = setInterval(function() {
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
},10009);
var yukari = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

Bu kodu konsol bölümüne yapıştırıp enter’a tıkladıktan sonra tek, tek takip et butonlarına otomatik bir şekilde tıklanacaktır. Biraz zaman alabilir bilgisayarınız çok sağlam değilse bu işlemi yaparken başka bir şey yapmayın tarayıcınız kilitlenebilir, işlem yarıda kalabilir.

Google Chrome ve Firefox’ta bu işlemi yapabilirsiniz Google chrome diğer tarayıcılara göre daha az kasma yapar.

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

41 Yorum var.

 • kodla ilgili bi sorun var galiba 130 kişiden fazla kişiyi takip edemiyorum 13 000 den fazal takipçim var bu soruna yeni karşılaşıyorum

  • Sorun kod ile ilgili değil, hesabını ile ilgili bir durum. Hesap birden bire daha önce hiç yapmadığı hareketleri yapmaya başladığında agresif hareket olarak algılanıyor, yani hesap sahibinin kendinin yapmadığını düşünüyorlar bu yüzden hesabınızı spamlıyorlar.

  • Sorun kod ile ilgili değil, hesabını ile ilgili bir durum. Hesap birden bire daha önce hiç yapmadığı hareketleri yapmaya başladığında agresif hareket olarak algılanıyor, yani hesap sahibinin kendinin yapmadığını düşünüyorlar bu yüzden hesabınızı spamlıyorlar.

 • Hesabı 10 gün falan önce açtım. Kodu girdim tak tak takip etmeye başladı ama 120 kişiden sonra etmiyor. Takip etmeniz engellendi vs yazıyor. Ne kadar sürelik engel yemiş olabilirim ? Ve bu 120 kişi nasıl 975’e kadar yükselebilir

  • Yeni hesapların agresif bir şekilde işlem yapmasına müsade etmiyor twitter, yani sorun hesabın yeni olmasından kaynaklanıyor. Bir de hesap daha önce yapmadığı işlemleri birden yapmaya başlayınca şüpheli davranış olarak sınıflanıyor ve engel yiyor.

 • kardeş takipci sınırı yiyorum 100 kişiden sonra bir tık yok bekliyorum yok google chorem kullanıyorum bilgisayarım kaliteli i7 kasma takıntı yok yani anlayamadım

  • O sınır bilgisayarın ile alakalı değil twitter ile alakalı bir durum, daha önce bu işlemi hiç yapmamış bir hesap yaptığında agresif bir hareket olarak algılıyor ve spamlıyor.

 • kardeşim ben sürekli senın programı kullanıyordum güncelledikten sonra hata veriyor kod kullanılmıyor yani bilgin olsun tesekkur ederım şimdiden

 • artık çalışmıyor mu ?
  Uncaught SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL(…) hatasını alıyorum

 • değerli ufuk
  Uncaught SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL
  hatası alıyoruz kod bitmiş olabilir mi?
  güncelle istersen…

 • Konu biraz eski ancak yazmak isterim. Twitter ard arda çok hızlı takip yapınca bunu agresif takip olarak algılıyor. İki takip arasındaki süre nasıl artırılabilir? Mesela işlemi 1 saniye aralıklarla tekrar edecek, her 1 saniyede 1 takip gibi…

  • 1,2 aydır Hiç denemedim takip olayını ama unfollowda sıkıntı yok hic. O söylediğiniz uyariyida genelde yeni hesaplarda veriyor. Hareketsiz hesaplar birden hareketlenmeye basladiginda da ayni uyariyi verebilir.

 • sa kardeşim bu işlemi ust uste yapabilirmiyim az önce yaptım 600 kişi takip ettim bidaha yapsam mümkünmü

 • kardeşim öncelikle emeğine sağlk,şimdi bu dediklerini harfi harfine yaptım,en aşağıdaki 3 kişiyide takip et yazdı bitti heralde diyip kendi profilime girdim,ama sayfayı sürekli aşağıya çekiyor.yukarıya alıyorum geri aşağı iniyor sayfa bunu nasıl düzeltebilirim,yardımcı olursan çok sevinirim

 • Merhaba abicim,
  öncelikle uygula için çok teşekkür ederim
  kod süper fakat sürekli sayfa yenileniyor falan sürekli çalışmıyor bir el atsan

 • Bu güzel Paylaşımın için teşekkür ederim Hemşerim (:
  Keşke Sınırlı olsa da otomatik spamda olsaydı.

  Neyse sizin bu paylaşımınız için size de ben bir paylaşımda bulunayım sayfa güzel ben beğendim, muhakkak sizinde ilginizi çekecek istemciler olacaktır içerisinde..

  Saygılarımla

 • Merhaba Ufuk,

  Eğer bir sayfanın takipçilerini tamamını istiyorsak,bir önceki gün 900 kişi takip ettiğimiz sayfanın takipçiler kısmına gelirsek ve oradan tekrar takip et dersek, scroll ettiği 50 sayfadaki herkesi zaten takip ediyorsa ne olacak?

  Şimdiden teşekkürler cevabın için

  • Takip ettiği kişileri boş geçer kod sadece takip etmediklerini takip etmek içindir. Birkez çalıştırdınız takip ettiniz, ikici kez çalıştırdığınızda takip etmedikleri varsa onları takip eder aksi halde herhangi bir işlem yapmaz.

 • Merhabalar,
  çok güzel bir hizmet vermişsiniz.
  Takipte şöyle bir problemle karşılaştım. Takibe başladığım hesaptaki takipçiler içerisinde 1 tanesi beni engellemiş. Bu nedenle o kullanıcıya gelince program duruyor. Ek bir kod ile bunu nasıl çözebilirsiniz. Çok teşekkür ederim.
  Selamlarımla