Çöplük

WordPress Haber Temaları, Php Haber Sitesi Yaptırmak İsteyenlere

Ufuk Karaca Tarafından Yazılmıştır.

İnternet üzerinde sayısız haber scripti var, özel olarak haber scripti yazdıranlar da mevcut fakat her ne kadar özel yazdırsalar da sonrasında yapılan yenilikler ücrete tabi oluyor, gerek eklentiler, gerekse özellik bakımından kısıtlı oluyor, sürekli yenilikleri takip etmekte mümkün olmuyor…

Haber scripti hizmeti aldığınız zaman da genelde hostu scripti’in sağlayıcıları veriyor, başka hostta barındırmanıza izin vermiyorlar, kendi hostları da pahallı oluyor…

Haber Sitesi Yaptırayım, Kullanımı Kolay, Özelliği Bol Olsun Diyorsanız
WordPress Haber Teması” Sizler İçin!

WordPress Haber Teması.’in dünya da en yaygın içerik sistemi olan WordPress alt yapısını kullanmaktadır.

WordPress Haber Teması. v1 sürümü ile çıktığı yola v2 sürümüyle devam ederken gördüğü yoğun ilgiden aldığı desteğin hemen arkasından istekler doğrultusunda hoş bir portal teması yaparak yaptığı işlerdeki başarısını göstermiş oldu.

Yüzlerce referansı olmasına rağmen siteye sadece bir kaçını eklemiş.

Bu referanslar arasında Belediyeler, İl gazeteleri, İlçe gazeteleri gibi bir çok referansı bulunuyor…

WordPress Haber Teması. WordPress Php Haber Sitesi Özellikleri;

  1. Kolay kurulum, gün içinde teslim.
  2. Google optimizasyonu.
  3. Ücretisiz bir çok eklenti.
  4. Bağımsız sunucu, Hostu kendiniz sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş istatistik sayacı;  Gelişmiş istatistik sayacı ile sitenizin tekil, çoğul hitini kolay bir şekilde görebilirsiniz, Ziyaretçilerinizin hangi aramadan geldiğini, hangi işletim sistemini kullandığını, hangi siteler aracılığı ile sitenizi ziyaret ettiğini ve sitenizi ziyaret eden arama motoru botlarını kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Site Haritası; Gelişmiş site haritası ile eklediğiniz konular hemen site haritasına düşmektedir, site haritaları arama motorları tarafından kullanılmaktadır.

Site Haritası Amacı; sayfalarınızı Google’ın biran önce tanıyıp indekslemesidir. Bu sebeple bir web sitesi için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Google sitemap ile oluşturulan sayfalara erişmede öncelik tanıdığını açıklamıştır. Eğer bir sitemap’iniz yok ise bu sitenizin indekslenmeyecek anlamı çıkmamaktadır! Fakat Google’ın bu hizmetinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.)

Rss;  Çeşitli internet siteleri tarafından yayınlanan haber vb. içeriğin tek bir ortamdan topluca izlenebilmesine olanak sağlayan yeni bir içerik besleme yöntemidir. Bu sayede kullanıcılar kullandıkları RSS raider programı ile sitenizde ki yenilikleri kolaylıkla  ve anlık olarak takip edebilir.

Yorum; Sitenizi ziyaret edenler, okudukları yazılar hakkında görüşlerini kolay bir şekilde sitenize üye olmadan belirtebilirler.

Video ve Fotoğraf Galerisi; Yayınlayacağınız haberlerin dışında video ve fotoğraflar için ayrı kategoriler.

Son Dakika; Haber sitelerinin vazgeçilmezi olan son dakika bölümü.

En Çok Okunan Haberler Bileşeni; Bu bileşen ile günlük, haftalık, aylık olarak ayrı bir şekilde yazılmış olan yazılar listelenmektedir.

Yazarlar; Gazete sitelerinde ki gibi yazarlar bölümü mevcut, yazarların ismine tıklandığı zaman, yazarlara ait yazılar bulunmaktadır.

Haber Botu; Farklı haber sitelerinden otomatik olarak haberleri tek tıkta sitenize çekebilirsiniz!

Gelişmiş Manşet; Gelişmiş manşet ile, kolay bir şekilde manşetinizi düzenleyebilirsiniz! Manşet haberleriniz için ayrı bir kategori yapabilirsiniz!

Reklam Alanları; Farklı reklam seçenekleri ile sitenize reklam alabilir, bu reklamları kolay bir şekilde ekleyip, çıkarabilirsiniz!

Sosyal Medya; Facebook, Twitter, Google Plus gibi ağlarda haberlerin paylaşılması kolaydır!

ve yazmadığım bir çok özellik mevcuttur.

WordPress haber temalarını incelemek için # sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanabilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için # adresini ziyaret ederek iletişime geçmeniz yeterlidir.

Not; Fiyatlar WordPress Haber Teması. adresinde bulunmaktadır, ayrıca haber sitesi referansları için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

1 Yorum Yapılmış

  • Büyük firmalardan alıyorum çünkü sorun yaşadığımızda ilgileniyorlar.tema güzel . Başarılar.