Çöplük

Kına Organizasyon Firmaları

Ufuk Karaca Tarafından Yazılmıştır.

Birçok iş sektörü artık internet’te, işi yapanda yapamayanda bir web sitesi kuruyor ve işi yapmaya başlıyor. Web sitesine bakıp işini iyi yapan ve yapamayan arasındaki farkı görmek oldukça zor en az bir kez kazıklanmanız gerekiyor. Tabi kına gecesi organizasyonunda kazıklanmanız demek aynı anda hayatınızın tekrarı olmayacak bir günün berbat olması anlamına da geliyor.

Web sitesine bakıyorsunuz, fotoğraf galerisine bakıyorsunuz herşey 4×4’lük ama ne yazık ki herşey görüldüğü gibi olmuyor. Çünkü birçok firma özel çekimler yapıyor yani demo çekim, gösteriş için, kataloğ için vs…

Bir firma kötü olsa da sürekli reklamı döndüğü için reklam o firmanın iş yapmasını sağlayabilir, yani verdiğiniz hizmet kötüde olsa reklamla o kötü hizmeti müşterilere çok rahat satabiliyorsunuz, hizmetin kötü olduğunu da aldıktan sonra fark ediyorsunuz ama geri dönüşü olmuyor ne yazık ki.

Kına Organizasyon Firması Arayanlara Firma Önerilerim
Tanımadığım, bilmediğim firmaları önermem, bunlar iyidir demem doğru olur mu? Olmaz. Bu yüzden sadece bildiklerimi önereceğim, bilmediğim firmaları önerip insanların herhangi bir şekilde mağdur olmasına sebep olmak istemem.

Önerdiğim kına organizasyon şirketlerinin sizler için hazırladıkları kına paketlerine, paketlerin içerikleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri firmalar ilet iletişime geçerek alabilirsiniz.

Altın Kafes Kına Organizasyon / Esenler / İstanbul
İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir.
http://www.altinkafeskina.com
Altın Kafes Kına Organizasyon, Profesyonel ve her bütçeye uygun kına gecesi organizasyon hizmeti vermektedir. “Her kesime hitap eder.”
Siteyi Ziyaret Et

 

Ceylan Kına organizasyon / Bakırköy / İstanbul
İstanbul başta, Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir.
http://www.ceylankina.com
Profesyonel ve her bütçeye uygun kına gecesi organizasyon hizmetiyle özel günlerinizi unutulmaz kılar, Ceylan Kına Organizasyon CeylanKina.com.
Siteyi Ziyaret Et

 

Krizantem Kına Organizasyon / Avcılar / İstanbul
Sadece İstanbul ve Trakya bölgesine hizmet vermektedir.
http://krizantemdavet.com
Krizantem Davet 2002 yılından bu güne, Kına gecesi organizasyonu, düğün, davet ve benzer tüm organizasyonlarda profesyonel hizmet vermektedir.
Siteyi Ziyaret Et

300, 500 TL’ye kına gecesi organizasyonu hizmeti veriyorlar ve bu hizmetleri alanlar hiç memnun olmadıkları halde hiçbir şekilde şikayet konuları açılmıyor. Bu durum oldukça şaşırtıcı çünkü insanlar kazıklandıklarını millet bilmesin diye seslerini çıkartmıyorlar.

Bir firmadan memnun kaldıysanız, memnuniyetinizi gördüğünüz yerlerde ufak bir yorum bırakarak dile getirirseniz eğer aynı hizmeti alacak diğer insanlara yardımcı olmuş olursunuz. Memnun değilseniz yine dile getirin ki aynı hizmeti almak isteyen insanlar varsa eğer sizin gibi mağdur olmasınlar.

Önerdiğim firmalar ile iş yaptıysanız iyi yada kötü tecrübenizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

blank

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

Yorum Yap

2 Yorum var.

  • Bir sürü kına organizasyon firması var neden sadece iki tanesini yazdın? Reklam mı yapıyorsun? 😀

    • Firma sayısı çok olabilir. “Tanımadığım, bilmediğim firmaları önermem” diye belirtmişim, her gördüğümü yazacak değilim.