İnstagram

Kapanan İnstagram Hesabını Açma

İnstagram Uygulama Kaldırma

Birçok kişinin instagram hesabı bazı nedenlerden dolayı kapanıyor, bazı nedenler dediğimizde dengesiz bir şekilde birilerini takip etme, takip bırakma, dengesiz bir şekilde fotoğraf beğenme gibi bazı nedenlerden instagram hiçbir bildirimde bulunmadan hesabı kapatıyor.

Durum böyle olunca da hesaba hiçbir şekilde erişilemiyor, Yakın bir zamanda bir hesapta oldukça dengesiz takip yapma, takip bırakma ve fotoğraf beğenmesi yaptım. Birkaç kez uyarı verdi, sonunda uyarı falan olmaksızın hesap yok oldu, instagram tarafından kapatıldı.

Şuradaki adımları takip ettim ( İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum. ) ve instagram hesabı sorunsuz bir şekilde açıldı. Aynı şeyi tekrar edersem ne olur bilemiyorum, belki tekrar açmayabilir bu yüzden hesabınızı düzgün bir şekilde kullanın. Takipçi kazan, beğeni kazan gibi uygulamalar yüzünden de hesabınızdan olabilirsiniz, bu uygumalardan uzak durun.

Şifrenizi kesinlikle instagram harici hiçbir yere yazmayınız.

Yazar Hakkında

Ufuk Karaca

15 Kasım 1987 Samsun doğumluyum.

4 Yorum var.

  • merhaba. instagram hesabım çalındı ve şifre e posta telefon değiştirildi birde donduruldu şuan gözükmüyor sizin yaptığınız gibi ismimi yazıp kodu yazıp gönderdim bir yardımcısı olurmu geri alabilir miyim ve kaç günde alabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

  • Merhaba benim Instagram hesabim çalınmıştı hesabimi geri almak icin instagram ile iletisime gectim hesabimi geri aldim fakat guvenlik sebebiyle degistirildi denildi şifreyi e posta dan degistirilmesi gerekiyormus benim hesabimdaki e posta suan kullanılmıyor telefon numaramda onayli degil ve facebook da baglantili degil bu durumda ne yapmam gerekiyor e postayi degistirebilme ihtimalim var mi o hesabi suan kullandigim e postaya bağlama ihtimalim var mi

Yorum Yap